Je třeba věřit v existenci štěstí, abychom byli šťastni.
Lev Nikolajevič Tolstoj

Ahoj:)
Teď jsem tady hodně nebyla a nepřidávala články. rozhodla jsem se to napravit. Momentálně to tady zaplavím návštěvnostma, které jsem zde postupně nepřidávala. Nejsou nic moc, ale dávam je sem z principu, že to pak budu mít všechno pohromadě. Pak budu sem tam přidávat normální články:) A trochu to tu obnovím:)
Zatím se mějte pa:) Vaše Hančí:)

Žij okamžikem...

10. února 2010 v 15:59 | Hančí |  Moje povídání
,,Žij okamžikem, protože ta chvíle, kterou právě teď prožíváš, už se nikdy nevrátí..."

...řekl někdo moudrý. Tímto citátkem už se chci řídit asi od letních prázdnin, ale asi jsem situace, které se naskytly, nevyužila dostatečně. Vlastně jsem nad tím až doteď neuvažovala, ale dneska jsem si uvědomila, že možná konečně ten den, na který ještě pořád vzpomínám, se mi to povedlo... Využila jsem snad každé možné příležitosti, aby se ten den stal nejhezčím za poslední dobu... Malé drobnosti by se ovšem daly z měnit, možná že nejsou až tak důležité, možná jsou nepodstatné, a nebo možná bylo právě dobře, že to tak bylo. Nevíme jaké by byly věci, kdyby se předtím stalo něco jinak. Třeba právě ty špatné věci nám v minulosti způsobily to, že se právě teď můžeme radovat. Tím ovšem nespojuju žádné události s tím dnem, o kterém jsem mluvila. Nikdo z vás tady nemůže chapát, o čem to mluvím, až na jednoho človíčka, co tu občas zajde. Právě mu naznačuju, že si to s ničím špatným nespojuju, i když to tak původně vyznělo. To mě jenom tak napadlo, že většinou vše zlé a špatné, co bylo, předcházelo něčemu krásnému, co by bez toho špatného nebylo...
Radujme se z krásných dnů, protože je jich zoufale málo! Užívejme si každé pěkné chvilky, protože nikdy nevíme, kdy se ztratí. A zbytečně se nezabývejme věci, které už nejdou změnit, protože život je moc krátký na to, abychom se trápili.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajushka Bajushka | Web | 17. února 2010 v 14:34 | Reagovat

ehm..je to ten den M?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama