Je třeba věřit v existenci štěstí, abychom byli šťastni.
Lev Nikolajevič Tolstoj

Ahoj:)
Teď jsem tady hodně nebyla a nepřidávala články. rozhodla jsem se to napravit. Momentálně to tady zaplavím návštěvnostma, které jsem zde postupně nepřidávala. Nejsou nic moc, ale dávam je sem z principu, že to pak budu mít všechno pohromadě. Pak budu sem tam přidávat normální články:) A trochu to tu obnovím:)
Zatím se mějte pa:) Vaše Hančí:)

Silvestr a Nový rok:)

31. prosince 2009 v 12:14 | Hančí |  Moje povídání
Chtěla bych Vám popřát pestrý Silvestr a krásný Nový rok! V novém roce 2010 přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, uspěchů, hodně splněných snů, ale hlavně si ho užijte!

http://www.vasevanoce.cz/vanocni-kalendar/silvestr.jpg

Pro mě bude tento rok plný zvratů a překvapení. Vstupuju do něj s pocitem, že nevím co mě čeká, tak jako ostatní, ale pro mě to bude dvojnásob! Čeká mě rozhodnutí na kterou střední školu půjdu, pak přijímačky, loučení se základkou, nová škola, noví lidé...atd. Kdo ví, co mi osud ještě přihraje do cesty.

Kdybych měla shrnout rok 2009 a říct, jestli byl dobrý nebo špatný, řekla bych, že toho negativního v něm převyšuje. Byly v něm samé úrazy a nemoci. Sice ne přímo mi, ale taky jsem tento rok byla obvzlášt nemocná. Babička si zlomila kyčel, taťka si omylem přeřezal tepnu a nervy a další babička opakovaně zkolábovávala kvůli cukrovky. Teď jsou všichni z toho nejhoršího venku a doufám, že horší už to nebude. Nemyslete si, že jsem zažila v roce 2009 jen to nejhorší. Krásného toho bylo taky celkem dost. Bylo vlastně skoro všechno, kromě lásky... ale ta snad přijde v novém roce:)

Od nového roku čekám jen to nejlepší, i když se vlastně bojím. Co mě čeká? Možná máte podobné pocity... Možná si říkáte, že z toho dělám vědu. Veřte, že já nikdy neprožívala konec a začátek roku, ale teď ano. Možná na to něco bude... Však uvidíme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajushka Bajushka | Web | 1. ledna 2010 v 15:46 | Reagovat

Krásný nový rok! A Silvestra zopáknem...ju? Počítám s Váma oběma :) Jo, budeme slavit i 30. června... :D Když rodiče, tak aji my:D Náš poslední společný školní den...raději nemyslet..:P

2 Bajushka Bajushka | Web | 2. ledna 2010 v 13:19 | Reagovat

JOo, to mě taky...alkohol (nejvíc v kombinaci s láskou:D) ničí mozkové buňky..:D Teda pokud ten dotyčný nějaké má...a rockfest...já ho teda vidět chci...:D Bude nejlepší, my už se o to postaráme...na naši dvojku-nebo trojku-někdy čtyřku-klidně i pětku a více-prostě nikdo nemáá! Jsme nej-ty jsi nej :)

3 new-oriflame new-oriflame | 2. ledna 2010 v 20:22 | Reagovat

STAŇTE SE KOSMETICKOU PORADKYNÍ!
Co to obnáší?.. Stačí se jen zaregistrovat. Každý měsíc pak obdržíte zdarma tiskoviny a aktuální katalogy se vzorkama zdarma. A pak už jen stačí nabízet zboží z katalogu například svým kamarádkám! Je to skvělá a voňavá "práce" pro všechny!! Jde spíše o zábavu než o práci.. Ze začátku si můžete přivydělat měsíčně tak 1000-3000,-Kč. Postupem času to může být i 7000,-Kč  

jestli se chceš dozvědět víc,tak se podívej sem → http://new-oriflame.blog.cz/0912/privydelek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama