Je třeba věřit v existenci štěstí, abychom byli šťastni.
Lev Nikolajevič Tolstoj

Ahoj:)
Teď jsem tady hodně nebyla a nepřidávala články. rozhodla jsem se to napravit. Momentálně to tady zaplavím návštěvnostma, které jsem zde postupně nepřidávala. Nejsou nic moc, ale dávam je sem z principu, že to pak budu mít všechno pohromadě. Pak budu sem tam přidávat normální články:) A trochu to tu obnovím:)
Zatím se mějte pa:) Vaše Hančí:)

Prosinec 2009

Silvestr a Nový rok:)

31. prosince 2009 v 12:14 | Hančí |  Moje povídání
Chtěla bych Vám popřát pestrý Silvestr a krásný Nový rok! V novém roce 2010 přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, uspěchů, hodně splněných snů, ale hlavně si ho užijte!

http://www.vasevanoce.cz/vanocni-kalendar/silvestr.jpg

Pro mě bude tento rok plný zvratů a překvapení. Vstupuju do něj s pocitem, že nevím co mě čeká, tak jako ostatní, ale pro mě to bude dvojnásob! Čeká mě rozhodnutí na kterou střední školu půjdu, pak přijímačky, loučení se základkou, nová škola, noví lidé...atd. Kdo ví, co mi osud ještě přihraje do cesty.

Kdybych měla shrnout rok 2009 a říct, jestli byl dobrý nebo špatný, řekla bych, že toho negativního v něm převyšuje. Byly v něm samé úrazy a nemoci. Sice ne přímo mi, ale taky jsem tento rok byla obvzlášt nemocná. Babička si zlomila kyčel, taťka si omylem přeřezal tepnu a nervy a další babička opakovaně zkolábovávala kvůli cukrovky. Teď jsou všichni z toho nejhoršího venku a doufám, že horší už to nebude. Nemyslete si, že jsem zažila v roce 2009 jen to nejhorší. Krásného toho bylo taky celkem dost. Bylo vlastně skoro všechno, kromě lásky... ale ta snad přijde v novém roce:)

Od nového roku čekám jen to nejlepší, i když se vlastně bojím. Co mě čeká? Možná máte podobné pocity... Možná si říkáte, že z toho dělám vědu. Veřte, že já nikdy neprožívala konec a začátek roku, ale teď ano. Možná na to něco bude... Však uvidíme...

(14.12. 2009 - 20.12. 2009)

28. prosince 2009 v 11:15 | Hančí |  Návtěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (14.12. 2009 - 20.12. 2009) je:

Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 1
Sobota: 3
Nedele: 2

Celkem: 6


Tento pátek 18.12.2009 byl blog založen...:)

Úvod do nové rubriky ,,Návštěvnosti"

28. prosince 2009 v 10:19 | Hančí |  Návtěvnosti
Zakládám novou rubriku, do které budu vést evidenci o návštěvnosti svého blogu od úplných začátků, abych se pak mohla podívat na to, jak se blog zlepšil či zhoršl. Rozhodně na tom ale nebudu viset jako někteří majitelé blogů, kterým jde jenom o návštěvnost. Nechápu proč jim o to tak jde. Podle mě na tom vůbec nezáleží. Mě stačí když tady bude chodit pár lidí, se kterýma se ráda seznámím...:) A ne jak někteří, kteří si s někým spřátelí blogy a vůbec se s nima potom nebaví. Jenom někdy písnou ,,Obíhám" nebo ,,Hlásni pro mě..." Zkrátka řečeno k nim chodí jenom z povinosti nebo když něco potřebujou, ale jinak je vůbec nezajímají. O to já fakt nestojím. Proto asi nebudu ,,oficiálně" spřátelovat. Ale když někdo bude pravidelně chodit ke mně a já k němu, tak si ho přidám do oblíbených stránek:)
Teď jsem od návštěvnosti sklouzla až k něčemu úplně jinému, ale když si to tak vezmu, tak to s tím vlastně souvisí. Takže to taky není úplně od tématu.

Veselé Vánoce

26. prosince 2009 v 11:35 | Hančí |  Moje povídání
Vím, že je to trošku opožděně, ale raději pozdě a přece než vůbec...:)

Přeju Vám krásné Vánoce plné splněných snů, hodně lásky, štěstí, zdraví a klidu.


Jak jste si užili Štědrý den? Doufám, že ne tak jako já. Ten den se mi prostě nic nedařilo. Začalo to tím, když jsem si namazala vánočku Herou, pak jsem rozlila mléko po celé kuchyňi. O jedné věci se tady raději zmiňovat nebudu, protože to pro začátek nebylo moc dobré... Ale nejvíce mě dovtípilo to, že jsem dostala horečku... Od té doby si užívám svátky v posteli. No nenaštvalo by vás to? Já už se tomu ani nedivím, protože poslední dobou jsem opravdu smolař. A co vy? Jak vypadal Váš Štědrý den?

Štístko18

18. prosince 2009 v 22:17 | Hančí |  Moje povídání
Ahoj:)
Nebudu to prodlužovat a půjdu rovnou k věci:) Jsem Hančí a dnes slavím své patnáctiny. K založení tohoto blogu jsem si zvolila právě tento den, aby se se mnou osudově spjal a něco mě k němu vázalo.
Doufám, že se Vám tady bude líbit a ať se nás drží štěstí...:)

Tak ahoj a
Přeju Všem hodně štěstí
Vaše Hančí